Demir Çelik

Yüksek sicaklikta elektrik izolasyonu

IZOREEL Kompozit Izole Malzemeler, uzun yillardir demir-çelik sanayi bakim üniteleriyle isbirligi halinde, çesitli kompozit elektrik izolasyon malzemeleri üretmektedir. 

Standart ürünlere ek olarak, IZOREEL Kompozit demir-çelik sanayinin ihtiyaçlarini yakindan taniyarak gelen teknik resimler dogrultusunda özel üretim imkanlari sunmaktadir.

Demir, çelik sektörü elektrikli pota ocaklari

  • Elektrik Ark Ocagi
  • Indiksüyon Ocagi
  • Döküm (TVA) Ocagi
  • Pota Ocagi

IZOREEL Kompozit olarak, eletriksel yalitiminda isiya dayanikli kompozit komponentlerin özel üretimini saglamaktayiz.


Elektrik Ark Ocagi izolasyon Levhalari  

Elektrik izolasyonu IZOREEL Kompozit’in temel uzmanliklarindan biridir. Firmamiz cam elyaf, cam keçe, pamuklu kumas, kagit ve koton gibi takviye elemanlarinin; epoksi, polyester, fenolik, silikon ve melamin gibi reçinelere emdirilerek elektriksel izolasyon levhalari üretmektedir. Bu levhalar kuru ve nemli ortamlarda iyi derecede elektriksel izolasyon (dielektrik) özelligi gösterirler ve ayni zamanda yüksek mukavemet özelligine sahiptirler. Ayrica alev ilerletmeme özelligi göstermektedirler.


Elektrik Ark Ocagi izolasyon Tüpleri

Elektrik ark ocagi izolasyon tüpleri NEMA LI-1 /TS-EN 60893/DIN 7735 standartlarinda üretilmektedir. Izolasyon tüpleri 8mm-1000mm çapinda 9m boya kadar, müsterilerimizin isteklerine göre istenilen kalinlikta olabilmektedir.