Enerji

Yenilikçi ve Rekabetçi Çözümler

Yeni nesil enerji depolama ve günümüz petrol /gaz enerji dagitim sistemlerinde agirligin azaltilmasi, güvenirlik, dayaniklilik, korozyona karsi koyma, uzun ömürlülük anlaminda yenilikçi çözümler maliyetlerin azalmasina olanak tanimaktadir. Enerjinin depolanmasinda agirligin pahali oldugu durumlarda kompozit basinçli kaplar, enerji dagitiminda uzun ömürlügün degerli oldugu kosullarda fiber takviyeli baglanti ve borular rekabetçi firsatlar sunmaktadir.


Basinçli Kaplar ve Tanklar

Ülkemizde Elyaf Sargi Teknolojisini ilk kullanan firmalardan olan IZOREEL Kompozit, 20 yilin üzerinde tecrübesiyle kompozit basinçli tanklar üzerinde uzmanlasmistir.


CTP Borular ve Baglantilar

Günümüz petrol ve gaz enerji dagitim sistemlerinde agirligin azaltilmasi, dayaniklilik ve korozyona karsi koyma anlaminda, çelikler yerine fiber takviyeli kompozit malzemeler kullanilmaktadir.

Metal komponentler malzeme maliyeti olarak daha ucuz gözükmekle beraber; agir kaldirma ekipmanlari, fazladan kaynak, kesme ve boya isçiligi, bakim maliyetleri, ve düsük çalisma ömrü düsünüldügünde daha maliyetli hale gelmektedir. Buna karsin fiber takviyeli kompozitler enerji dagitim sistemleri için uzun ömürlü çözümler sunmaktadir.


Hidrojen Tanklari


CNG/LPG Tanklari