Genel Makina

Makine sektöründeki zorluklar çogu zaman hafif ancak yüksek dayanima sahip malzemeleri zorunlu kilmaktadir. Ambalaj makinalarinda baski kalitesini ve üretim hizini arttiran karbon fiber merdaneler, titresim makinalarinda çelik yaylara göre daha uzun ömürlü ve çevresel etkilere daha dayanikli olan kompozit yaprak yaylar, pres makinalarinda kullanilan dayanikli sicaklik izolasyon levhalari bunlardan birkaçidir.


Sicak Pres ve Kalip Izolasyon Levhalari 

Izoterm Pres kalip izolasyon levhalari, makine parçalarini asiri isinmaya karsi korumaktadir. Özellikle hidrolik preslerde, pres tablasi ve sütunlarin yani sira hidrolik akiskanlar da isinir. Asri isinmis hidrolik akiskan pompa, silindir, valfler ve filtrelerdeki sizdirmazlik elemanlarina zarar vermektedir. Uygulama sartlarina göre dikkatlice seçilmis bir izolasyon sistemiyle %50-75 oraninda enerji tasarrufu saglar. Izoterm levhalar, pres kalibi izolasyonlari için mükemmel bir seçenektir.


Titresimli Makina Yaprak Yaylari 

Izoflex Yaprak Yaylar, titresimli ekipmanlar gibi çok tekrarli yüklemelere maruz makinalardan gelen yüklerin olusturdugu enerjiyi depo edip, daha sonra açiga çikararak sistemin düzgün ve emniyetli çalismasini saglar.


Vakum Pompa Paletleri 


Matbaa Makinalari ve Merdaneleri 


Karbon saft, mil ve muhtelif parçalar


Yalitkan Baglanti elemanlari 


Kendinden Yaglamali Yatak Burçlari